Juniori Jedinstva izgubili šansu za plasman u društvo najboljih, Premijer ligu BiH

Izvještaji Novosti Novosti OP

Mladi nogometaši NK Jedinstvo su danas u Tomislavgradu poraženi od ekipe FK Radnik Hadžići u prvom polufinalnom susretu završnice Omladinske lige BiH za juniore rezultatom 2:0. Mladi nogometaši Jedinstva su tokom prvog poluvremena ravnopravno se nosili sa svojim vršnjacima Radnika i na poluvrijeme se otišlo rezultatom 0:0.

Dobra igra i u nastavku susreta crveno bijelih ali u 67′ susreta odbrambeni igrač Ćenanović posprema loptu u vlastitu mrežu i FK Radnik vodi rezultatom 1:0. Nakon primljenog gola pad koncentracije kod naših mladih nogometaša, te nešto lošija igra u nastavku i još jedan gol u mreži našeg golmana Pečenkovića za konačnih 2:0 u korist FK Radnik Hadžići.

Porazom su crveno bijeli ostali u igri za treću poziciju, a san o Premijer ligi BiH ipak nije ostvaren. NK Jedinstvo utakmicu za treće mjesto igra sutra (nedjelja 26.07.2020.) sa početkom u 09:30h, a za protivnika imaju ekipu FK Tuzla City, koji je u polufinalnom susretu poražen rezultatom 2:3 (0:0).

Vjerni pratioci će imati priliku pratiti susret u live prenosu na našoj službenoj stranici na Facebooku, odnosno na linku kojeg ćemo postaviti na našoj stranici Facebook.

U nastavku pogledajte susret NK Jedinstvo – FK Radnik, koji je danas išao i live prenosu:

LIVE: NK JEDINSTVO – FK RADNIK 0:2

NK JEDINSTVO – FK RADNIK 0:2

STADION: Gradski