Crveno bijeli sa igračem manje nadigrali drugoplasirani Tošk iz Tešnja

Izvještaji Novosti

Odavno nismo imali priliku gledati bolje, ljepše i kvalitetnije izdanje naših crveno bijelih, kao jučer u okviru 20. kola m:tel Prva liga FBiH protiv ekipe iz Tešnja. Sasvim zaslužena pobjeda Jedinstva nad drugoplasiranom ekipom NK Tošk. Sa igračem manje čitavih četrdeset i pet minuta, naši su crveno bijeli uspjeli sačuvati rezultat iz prvog dijela susreta 1:0, a u nekoliko navrata i ozbiljno zaprijetiti na gol gostiju. Tošk je u Bihaću nadigran u svim mogućim segmentima sa velikom borbenošću i zalaganjem svih igrača na čelu sa Šefom stručnog štaba Jasminom Đidićem, koji je na kraju utakmice dao kratku izjavu, koju možete pogledati u nastavku.

Prvi bodovi NK Jedinstvo u nastavku sezone, kao što smo i kazali, a već narednog vikenda crveno bijeli putuju na gostovanje ekipi Slavena, koja trenutno zauzima posljednju poziciju prvenstvene ljestvice sa tek sedam osvojenih bodova.

U nastavku vam donosimo izvještaj sa utakmice, rezultate 20 kola n:tel Prva liga FBiH, kao i izjavu Šefa stručnog štaba NK Jedinstvo nakon utakmice.

STADION: Pod Borićima